SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
489 000 €
(6 520 € / m²)
Predaj
2+1
75 m²
Wagner, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha75 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale: This modern apartment under construction offers 75 m2 of thoughtfully designed internal space. Located on the second floor of a three-story ...

Ostatné
Vek ponuky: 58dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Wagner, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home