SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
3 600 000 €
(21 557 € / m²)
Predaj
3+1
167 m²
Kefallinias, Λεμεσός

miestnosti3+1
plocha167 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Exclusive 3 bedroom penthouse apartment seafront residence for sale in the heart of Limassol city. This incredible project offers an ultimate seamless...

Ostatné
Vek ponuky: 344dní
Aktualizované: 343dní

Lokalita

Kefallinias, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses