SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
695 000 €
(5 650 € / m²)
Predaj
2+1
123 m²
Kefallinias, Λεμεσός

miestnosti2+1
plocha123 m²
kúpeľne2+
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This luxury residential development consists of eight two-bedroom high-end apartments on the first, second and third floor, with spacious south orient...

Ostatné
Vek ponuky: 348dní
Aktualizované: 348dní

Lokalita

Kefallinias, Λεμεσός
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Blue Sky Houses

Blue Sky Houses