Výpis ponúk
5
285 000 €
(2 591 € / m²)
Predaj
2+1
110 m²
Christou Samara, Γεροσκήπου
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
110 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
LUXURY TWO BEDROOM TWO BATHROOM SEMI-DETACHED APARTMENT WITH MODERN DESIGN IN THE YEROSKIPOU AREA
CLOSE TO AMENITIES, PRIVATE SCHOOLS AND THE SEA
T...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Novostavba
Typ budovy:
Ostatné
Vybavenie:
Ostatné
Vek ponuky:
110dní
Aktualizované:
50dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Christou Samara, Γεροσκήπου
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.