SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
630 000 €
(11 887 € / m²)
Predaj
1+1
53 m²
Aiginis, Germasogeia

miestnosti1+1
plocha53 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale is a modern one-bedroom apartment currently under construction in the sought-after area of Potamos Germasogeia. With an internal space of 53 ...

Ostatné
Vek ponuky: 61dní
Aktualizované: 31dní

Lokalita

Aiginis, Germasogeia
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home