SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
178 700 €
(2 321 € / m²)
Predaj
2+1
77 m²
Esentepe

miestnosti2+1
plocha77 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

الشقة للبيع يقع في إسينتبه، المعروفة أيضًا باسم أجيوس أمبروسيوس. تقع قرية إسينتبه ضمن المنطقة المشهورة والشعبية "الميل الذهبي" على طول الساحل الشمالي ...

zariadený
Vek ponuky: 108dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Esentepe
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi