SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
195 000 €
(3 900 € / m²)
Predaj
1+1
50 m²
Avlidos, Δήμος Λιβαδιών

miestnosti1+1
plocha50 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Second Floor One Bedroom Apartment is positioned on a residential Project is ideally located in Livadia, just moments from the American Universit...

Ostatné
Vek ponuky: 52dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Avlidos, Δήμος Λιβαδιών
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home