SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
465 000 €
(4 650 € / m²)
Predaj
3+1
100 m²
Olympou, Δήμος Λάρνακας

miestnosti3+1
plocha100 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Three Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace is located on the Fourth Floor of a truly unique residential development in Larnaca, offering...

Ostatné
Vek ponuky: 1dní
Aktualizované: 1dní

Lokalita

Olympou, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home