SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
315 000 €
(3 841 € / m²)
Predaj
2+1
82 m²
Ioanni Ntynan, Δήμος Λάρνακας

miestnosti2+1
plocha82 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Luxury Two Bedroom Penthouse Apartment located in the luxurious residential area of Droshia in Larnaca next to a green park. The project is located at...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorSprchovací kútPodlažie

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Ioanni Ntynan, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home