SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
565 000 €
(5 280 € / m²)
Predaj
3+1
107 m²
Thiseos, Δήμος Λάρνακας

miestnosti3+1
plocha107 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

This Three Bedroom Penthouse Apartment with Roof Terrace and Extra Room is positioned on the Fourth/Top Floor of the Apartment Building. The project ...

Ostatné
Vek ponuky: 17dní
Aktualizované: 17dní

Lokalita

Thiseos, Δήμος Λάρνακας
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home