SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
334 000 €
(3 275 € / m²)
Predaj
2+1
102 m²
Iolis, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων

miestnosti2+1
plocha102 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale: A modern two-bedroom apartment under construction in Kato Polemidia, offering a comfortable internal space of 102 m2. Set on the second floo...

Ostatné
Vek ponuky: 59dní
Aktualizované: 29dní

Lokalita

Iolis, Δήμος Κάτω Πολεμιδίων
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Your Overseas Home

Your Overseas Home