SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
270 000 €
(2 411 € / m²)
Predaj
2+1
112 m²
Esperidon, Anavargos

miestnosti2+1
plocha112 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavNovostavba
suterénNie
terasaNie

Popis

SPACIOUS 2-BEDROOM APARTMENT WITH 2 BATHROOMS & MODERN LIVING SPACES IN A NEW CONTEMPORARY DEVELOPMENT

This modern two-bedroom apartment is set withi...

Parametre

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorPrirodzené svetloModerný štýl

Ostatné
Vek ponuky: 166dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Esperidon, Anavargos
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

A&C Buycyprus LTD

Maxine Droushiotis