SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
302 868 €
(3 292 € / m²)
Predaj
3+1
92 m²
Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak

miestnosti3+1
plocha92 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

شقق جديدة وأنيقة بتصميمات خاصة في شمال قبرص غيرنه
تتوفر شقق أنيقة في شمال قبرص غيرنه. تقدم غيرنه، وهي منطقة سكنية هادئة تابعة لمنطقة السانجاك، جميع ال...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Otvorený obývací priestorDrevená podlahaDlažba

Ostatné
Vek ponuky: 492dní
Aktualizované: 236dní

Lokalita

Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate