SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
177 321 €
(2 728 € / m²)
Predaj
3+1
65 m²
Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak

miestnosti3+1
plocha65 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

شقق استثمارية في مجمع مع مسبح في شمال قبرص في غيرنه
تقع الشقق في منطقة ألسانجاك في غيرنه، شمال قبرص. مع سواحل لا مثيل لها وهدايا طبيعية، تبرز ألسانجا...

Ostatné
Vek ponuky: 343dní
Aktualizované: 117dní

Lokalita

Mulla Bağdaş Caddesi, Alsancak
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

TEKCE Real Estate