SUPA24
1 900 000 €
(10 556 € / m²)
Predaj
2+1
180 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

miestnosti2+1
plocha180 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

For sale 2 bedroom apartment under construction, located on the beach in the area of Kato Paphos, Paphos. The project consists of 2 towers and a compl...

Parametre

Vybavenie & vlastnosti

Vygenerované z AI

Vysoké stropyPrirodzené svetloVýhľadDrevená podlaha

zariadený
Vek ponuky: 487dní
Aktualizované: 486dní

Lokalita

Gladstonos, Agios Theodoros
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DOM Real Estate

DOM Real Estate