SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
360 000 €
(2 118 € / m²)
Predaj
3+1
170 m²
Gladstonos, Agios Theodoros

miestnosti3+1
plocha170 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

A new apartment for sale in a building under construction in the area of Town Center Paphos. Modern design and comfort are the main components of this...

zariadený
Vek ponuky: 439dní
Aktualizované: 439dní

Lokalita

Gladstonos, Agios Theodoros
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

DOM Real Estate

DOM Real Estate