SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
104 250 €
(2 543 € / m²)
Predaj
Atypický
41 m²
Opština Kotor

miestnostiAtypický
plocha41 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na prodaju je jednosoban stan 41.70m2, smešten na prvom spratu prestižnog stambenog kompleksa Palazzo Jaz, lamela A. Stan je dostupan po dve opcije pl...

Ostatné
Vek ponuky: 258dní
Aktualizované: 20dní

Lokalita

Opština Kotor
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic