SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
651 000 €
(4 822 € / m²)
Predaj
3+1
135 m²
Opština Budva

miestnosti3+1
plocha135 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Presenting exclusive luxury apartments in a premium hotel complex — an outstanding opportunity for Apartments for sale in Budva in Montenegro with sup...

Ostatné
Vek ponuky: 470dní
Aktualizované: 77dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

WestHill Property real estate

WESTHILL PROPERTY