Výpis ponúk
4
4
120 400 €
(2 937 € / m²)
Predaj
1+1
41 m²
Opština Budva
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
41 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
New project in Budva: modern housing in a quiet area
We invite you to become part of a new project in one of the coziest and most peaceful areas of B...
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
11dní
Aktualizované:
11dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Opština Budva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.