SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
1 368 500 €
(8 050 € / m²)
Predaj
6 a více
170 m²
Opština Budva

miestnosti6 a více
plocha170 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Apartment Budva brings effortless coastal living to the forefront, blending understated design with panoramic sea views that open seamlessly to the su...

Ostatné
Vek ponuky: 21dní
Aktualizované: 21dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Baerz & Co Luxury Homes International