SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
1 550 000 €
(9 118 € / m²)
Predaj
Atypický
170 m²
Opština Budva

miestnostiAtypický
plocha170 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na prodaju ekskluzivan i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 170 m², smešten u jednom od najprestižnijih rezidencijalnih kompleksa na crnogorsko...

zariadený
Vek ponuky: 52dní
Aktualizované: 52dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic