SUPA24
Terasa; výhľad
Obývačka; prirodzené svetlo, moderný štýl
Dom a okolie
635 000 €
(3 378 € / m²)
Predaj
Atypický
188 m²
Opština Budva

miestnostiAtypický
plocha188 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Nekretnine, Crna Gora, Budva – ProdajaProdaje se luksuzni duplex penthouse u centru Budva sa panoramskim pogledom na more i grad, uz garažno mesto.Sta...

zariadený
Vek ponuky: 76dní
Aktualizované: 71dní

Lokalita

Opština Budva
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic