SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
139 650 €
(2 450 € / m²)
Predaj
1+1
57 m²
Opština Bar

miestnosti1+1
plocha57 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaje se prostran jednosoban stan u novom komplexu Emerald residence, koji se nalazi u naselju Bjeliši u Baru.
Emerald Residence predstavlja luksuzn...

Parametre

Vygenerované z AI

TerasaVýhľadPodlažieOtvorený obývací priestor

Nezariadený
Vek ponuky: 130dní
Aktualizované: 72dní

Lokalita

Opština Bar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Team Real Estate

Mladen Pejanović