SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
250 000 €
(3 968 € / m²)
Predaj
2+1
63 m²
Prevoj, Zagreb

miestnosti2+1
plocha63 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Na prodaju je svijetao i funkcionalan stan površine 63 m2, smješten na 2. katu uredne zgrade s ukupno pet katova, u jednoj od najugodnijih i najzeleni...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Prevoj, Zagreb
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Imperium-immobiliare d.o.o

Veronika Janeš