SUPA24
Obývačka; výhľad, prirodzené svetlo, moderný štýl
Obývačka; prirodzené svetlo, moderný štýl
Kuchyňa; výhľad, moderný štýl, prirodzené svetlo
499 999 €
(3 846 € / m²)
Predaj
5+1
130 m²
Stenjevec, Zagreb

miestnosti5+1
plocha130 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Zagreb,Stenjevec,Špansko-Oranice,130m2,5s,idealno za obitelj

Nudimo Vam lijep i funkcionalan stan površine 129.45m² s privatnim vrtom od 50 m² u mir...

Plynové
Vek ponuky: 75dní
Aktualizované: 39dní

Lokalita

Stenjevec, Zagreb
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

RINA NEKRETNINE

Branka Vogrinec