Výpis ponúk
7
7
7
94 000 €
(3 357 € / m²)
Predaj
1+1
28 m²
Badalićeva, Zagreb
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
1+1
plocha
28 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prodaje se garsonijera površine 26m2 na Trešnjevci.
Garsonjera je novouređena.Promjenjeni parketi,struja,pvc stolarija.
Stan se nalazi na prvom katu ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Drevená podlaha
Po rekonštrukcii
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
C - Úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
137dní
Aktualizované:
110dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Badalićeva, Zagreb
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.