SUPA24
270 600 €
(4 100 € / m²)
Predaj
2+1
66 m²
Lička ulica, Zagreb

miestnosti2+1
plocha66 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Stan na prodaju, površine 66,3 m2, smješten je na četvrtom katu stambene zgrade u atraktivnom dijelu Trnja, Vrbik.

Ovaj 2-sobni stan izdvaja se fun...

Ostatné
Vek ponuky: 195dní
Aktualizované: 115dní

Lokalita

Lička ulica, Zagreb
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Imperium-immobiliare d.o.o

Imperium Immobiliare