SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
590 000 €
(3 806 € / m²)
Predaj
4+1
155 m²
Općina Vrbnik

miestnosti4+1
plocha155 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

OTOK KRK, VRBNIK - Luksuzni stan s panoramskim pogledom na more

Luksuzni apartman na prvom katu. Sastoji se od sastoji se od tri spavaće sobe, tri ku...

Ostatné
Vek ponuky: 44dní
Aktualizované: 43dní

Lokalita

Općina Vrbnik
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Mršić