Výpis ponúk
21
21
21
179 000 €
(5 424 € / m²)
Predaj
3+1
33 m²
Općina Vir
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
33 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Příležitost - apartmán se 2 ložnicemi a terasou na ostrově Vir, v 1. řadě k moři (30m)!
Byt se nachází v bytovém domě se 3 apartmány. Apartmán v 1....
Zobraziť celý popis
Parametre
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Osobné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Pôvodný stav
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
G - Mimoriadne nehospodárna
Typ budovy:
Zmiešaná
Typ vykurovania:
Ostatné
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
1dní
Aktualizované:
1dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Vir
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.