SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
506 400 €
(4 823 € / m²)
Predaj
3+1
105 m²
Općina Tisno

miestnosti3+1
plocha105 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

U ponudi je prostrani prizemni stan u modernoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji u Tisnom, smješten u drugom redu od mora. Stan se sastoji od dnevnog ...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Općina Tisno
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine