Výpis ponúk
16
16
16
230 336 €
(2 953 € / m²)
Predaj
3+1
78 m²
Općina Tisno
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
78 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Dalmacija - Prodaje se stan u novogradnji u Dubravi kod Tisna. U stambenoj zgradi se nalazi ukupno 6 stanova.
STAN SJ1 - PRIZEMLJE
Sastoji se od ula...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
62dní
Aktualizované:
62dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Tisno
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.