SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
386 622 €
(4 249 € / m²)
Predaj
3+1
91 m²
Općina Tar-Vabriga

miestnosti3+1
plocha91 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Smješten u mirnom i vrlo poželjnom dijelu Tara, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugoda...

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović