SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
209 000 €
(2 824 € / m²)
Predaj
3+1
74 m²
Općina Tar-Vabriga

miestnosti3+1
plocha74 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Smješten u mirnom i vrlo traženom području u blizini Poreča, ovaj moderan stan u novogradnji nudi izvrsnu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i bli...

Ostatné
Vek ponuky: 15dní
Aktualizované: 15dní

Lokalita

Općina Tar-Vabriga
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Marijana Budimir