Výpis ponúk
53
53
53
950 000 €
(7 600 € / m²)
Predaj
Atypický
125 m²
Općina Sućuraj
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
125 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Luksuzni penthouse smješten u prvom redu do mora, u prekrasnoj uvali blizu Sućurja na otoku Hvaru.
Ovaj izuzetan stan nalazi se na drugom katu manj...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Bazén
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Ostatné
Energetická náročnosť:
Preukaz energetickej náročnosti budovy (PENB) hodnotí energetickú účinnosť na stupnici A–G.
A - Extrémne úsporná
Typ budovy:
Ostatné
Typ vykurovania:
floor, other
Zobraziť všetky parametre
Vek ponuky:
447dní
Aktualizované:
103dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Sućuraj
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.