SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
250 000 €
(4 717 € / m²)
Predaj
2+1
53 m²
Općina Seget

miestnosti2+1
plocha53 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Posredujemo u prodaji kompletno namještenog stana koji se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u Segetu udaljenoj 150 m od mora i prekrasne plaže....

Ostatné
Vek ponuky: 4dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Općina Seget
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine