SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
475 000 €
(4 703 € / m²)
Predaj
3+1
101 m²
Općina Poličnik

miestnosti3+1
plocha101 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

ZADAR, VIDIKOVAC - Luksuzni stan S1 u novogradnji s impresivnim pogledom na grad

Prodaje se luksuzni stan u novogradnji na jednoj od najatraktivnijih...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 7dní

Lokalita

Općina Poličnik
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Slađana Vidaković