Výpis ponúk
24
24
24
61 000 €
(2 179 € / m²)
Predaj
2+1
28 m²
Općina Orebić
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
28 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
**EKSKLUZIVNA PRODAJA – Apartman prvi red do mora, Uvala Crkvice (Pelješac)**
U ekskluzivnoj ponudi agencije Pello Nekretnine prodaje se apartman pov...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Terasa
Výhľad
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
83dní
Aktualizované:
32dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Orebić
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.