Výpis ponúk
11
11
11
189 000 €
(4 109 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Općina Medulin
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
46 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Funkcionalan i ugodan stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2006. godine, ukupne površine 46 m² koji se nalazi u Medulinu.
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
6dní
Aktualizované:
6dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Medulin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.