SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
251 730 €
(5 721 € / m²)
Predaj
1+1
44 m²
Općina Medulin

miestnosti1+1
plocha44 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaja stanova u novom stambenom kompleksu – Medulin

U ponudi su stanovi u modernom stambenom kompleksu smještenom u Medulinu, jednoj od najatrakt...

Ostatné
Vek ponuky: 6dní
Aktualizované: 6dní

Lokalita

Općina Medulin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Alma Dom

Azra Valjevac