Výpis ponúk
6
6
6
195 700 €
(4 077 € / m²)
Predaj
2+1
48 m²
Općina Medulin
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
ISTRA, MEDULIN - Predivan stan nadohvat plaža
Na prodaju je predivan i funkcionalan stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stan...
Vygenerované z AI
Štítky sú automaticky generované umelou inteligenciou na základe fotografií a popisu nehnuteľnosti.
Po rekonštrukcii
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
94dní
Aktualizované:
93dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Medulin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.