Výpis ponúk
12
12
12
180 000 €
(2 951 € / m²)
Predaj
3+1
61 m²
Rov, Općina Medulin
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
3+1
plocha
61 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
Prodaje se 2S+DB STAN s balkonom i parkingom u Medulinu 61 m2 - KLJUČ U RUKE!!
Ova nekretnina smjestila se na odličnoj poziciji u Medulinu, na samom ...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
250dní
Aktualizované:
105dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Rov, Općina Medulin
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.