SUPA24
Ostatné
Ostatné
Ostatné
270 000 €
(1 800 € / m²)
Predaj
3+1
150 m²
Općina Matulji

miestnosti3+1
plocha150 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Spacious 3-Bedroom 150 sq.m. Apartment for Sale in Matulji with Private Garden of 200 sq.m. and Parking - Rare Opportunity!Discover this exceptional r...

Ostatné
Vek ponuky: 5dní
Aktualizované: 3dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz