SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
150 000 €
(1 456 € / m²)
Predaj
3+1
103 m²
Općina Matulji

miestnosti3+1
plocha103 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

MATULJI - stan podijeljen u dvije stambene jedinice

U DUX ponudu dobili smo stan smješten u potkrovlju kuće s ukupno tri stambene jedinice, što jamči...

Ostatné
Vek ponuky: 13dní
Aktualizované: 13dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Iv Marić