SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
255 000 €
(1 861 € / m²)
Predaj
4+1
137 m²
Općina Matulji

miestnosti4+1
plocha137 m²
kúpeľne1
výťahÁno
parkovanieÁno
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja prostran i funkcionalan stan smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa svega četiri stana, u mirnom okružen...

Ostatné
Vek ponuky: 22dní
Aktualizované: 22dní

Lokalita

Općina Matulji
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

CASA BELLA NEKRETNINE

Lara Porobić