SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
150 000 €
(1 786 € / m²)
Predaj
2+1
84 m²
Općina Marčana

miestnosti2+1
plocha84 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

Prodaje se dvoetažni stan površine 84 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi sa svega tri stana.
Riječ je o zgradi u kojoj svaki stan ima zaseban vanjs...

Ostatné
Vek ponuky: 7dní
Aktualizované: 4dní

Lokalita

Općina Marčana
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Four nekretnine d.o.o.

Jovan Tomić