SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
164 000 €
(3 565 € / m²)
Predaj
2+1
46 m²
Općina Krašić

miestnosti2+1
plocha46 m²
kúpeľne1
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan u prizemlju. Stan je površine 46m2, a sastoji se od jedne spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim bor...

Ostatné
Vek ponuky: 60dní
Aktualizované: 60dní

Lokalita

Općina Krašić
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Real nekretnine

Trogir Dalmacija