Výpis ponúk
18
18
18
288 156 €
(6 003 € / m²)
Predaj
2+1
48 m²
Općina Kolan
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
2+1
plocha
48 m²
kúpeľne
Preložiť do slovenčiny
MANDRE – PRVI RED DO MORA | DVOIPOSOBNI STAN S TERASOM I POGLEDOM NA MORE
Na prodaju moderan i funkcionalan stan S6 smješten na prvom katu ekskluzivn...
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
35dní
Aktualizované:
35dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Općina Kolan
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.