Výpis ponúk
10
10
10
209 000 €
(2 903 € / m²)
Predaj
Atypický
72 m²
Soline, Općina Dobrinj
Zobraziť na mape
Do obľúbených
Zdieľať
miestnosti
Atypický
plocha
72 m²
kúpeľne
2+
Preložiť do slovenčiny
Otok Krk, uvala Soline, stan 73 m2 na prvom katu, pogled.
Dvosoban stan od 73 m2 nalazi se na prvom katu višestambene zgrade od 6 apartmana. Sastoj...
Zobraziť celý popis
Parametre
Vybavenie & vlastnosti
Klimatizácia
Lodžia
Parametre
Vlastníctvo:
Typ vlastníctva určuje právny vzťah k nehnuteľnosti – osobné, družstevné alebo štátne/všeobecné.
Ostatné
Stav:
Aktuálny stav nehnuteľnosti z hľadiska rekonštrukcie - pred, po, alebo v priebehu rekonštrukcie.
Vek ponuky:
4dní
Aktualizované:
4dní
Nahlásiť inzerát
Lokalita
Soline, Općina Dobrinj
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.