SUPA24
Dom a okolie; výhľad
Obývačka; výhľad, dlažba, prirodzené svetlo
Obývačka; výhľad, dlažba, prirodzené svetlo
560 000 €
(4 480 € / m²)
Predaj
4+1
125 m²
Grad Zadar

miestnosti4+1
plocha125 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaNie

Popis

ZADAR – KOŽINO - Luksuzan trosoban stan S3 na 1. katu s panoramskim pogledom na more!

Na prodaju je vrhunski opremljen stan na 1. katu moderne novogr...

Ostatné
Vek ponuky: 81dní
Aktualizované: 81dní

Lokalita

Grad Zadar
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Esquire Real Estate

Anja Glavočević