SUPA24
Obývačka
Obývačka
Obývačka
273 000 €
(2 874 € / m²)
Predaj
3+1
95 m²
Grad Vodice

miestnosti3+1
plocha95 m²
kúpeľne2+
výťahNie
parkovanieNie
stavOstatné
suterénNie
terasaÁno

Popis

VODICE – Dvosoban stan s velikom terasom i pogledom na more, 2 ostave

DUX posreduje u prodaji komfornog dvosobnog stana u mirnom okruženju u novograd...

Ostatné
Vek ponuky: 2dní
Aktualizované: 2dní

Lokalita

Grad Vodice
Lokalita je orientačná, nepoznáme presnú adresu.

Občianska vybavenosť

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Bego